/Veka softline 82 pdf

Veka softline 82 pdf

De dubbele veka softline 82 pdf garandeert een perfecte water- en winddichtheid. Klik hier om de pdf te downloaden met meer informatie.

U heeft een grote keuze uit verschillende profieltypes dewelke allemaal opgebouwd zijn uit minimum drie kamers. De thermische onderbreking gebeurt door middel van polyamide strippen. De dubbele aanslagdichting garandeert ook hier een perfecte water- en winddichtheid. Voor ALUMINIUM verandadaken en overkappingen maken wij gebruik van het VERATOP systeem van VAN BEVEREN ALUMINIUM. Dit thermisch onderbroken daksysteem kan worden gebruikt voor zowel rustieke, klassieke als hedendaagse realisaties.

De liggerprofielen zijn aangepast voor de plaatsing van enkele of dubbele beglazing of voor kunststof dakplaten in diverse beschikbare diktes. Behandeling tegen schimmels en zwammen, in grondlaag afgewerkt, of volledig afgelakt in een RAL- kleur naar keuze, of u nu voor een retro-uitvoering wil gaan, of voor een standaard uitvoering kiest, met houten ramen is het allemaal mogelijk. Voor het plaatsen van gevelbekleding, rolluiken manueel of automatisch, zonnewering, glazen deuren en wanden kan u ook bij ons terecht. I cassonetti in PVC realizzati da Perfectview sono disponibili in tutti i colori delle finiture dei serramenti, in modo da non interferire con l’armonia degli interni. Chcete mít takový výhled z okna?

Utéct z rušného města, od každodenního shonu? Unikátní projekt VYHLÍDKA HAMRY Vám nabízí možnost vytvořit si ideální základnu pro pobyt na Šumavě v luxusu vlastního soukromí. Jednotlivé apartmány nabízejí interiéry prosluněné francouzskými okny, nebo rovnou se slunečními terasami, orientovanými na jižní stranu, zajišťující dostatek světla i v zimních měsících. Z oken se nabízí impozantní výhled na horu Ostrý 1293 m n. Královský Hvozd, mohutný hřeben mezi Ostrým a Jezerní horou. Součástí domu je i vlastní pozemek 1318 m2, který je dokonalým místem pro venkovní posezení u grilu nebo dovádění dětí. Naprostý klid a soukromí je zaručeno umístěním domu na samotě, obklopené čistou přírodou, stranou od turistického ruchu.

Stále však v dosahu nezbytné infrastruktury a oblíbených lokací, jako je na příklad Špičák, Železná Ruda, Nýrsko či Bavorsko. V blízkosti je i železniční zastávka. Stavba je ekologická k životnímu prostředí. Byly použity jen ty nejkvalitnější materiály a moderní technologie. Vytápění a ohřev vody je řešen tepelným čerpadlem. Systém umožňuje dálkovou správu vytápění přes webové rozhraní, takže si můžete zatopit přesně kdy je třeba.